Biznes Coaching

Czym jest biznes coaching

Biznes coaching jest szczególną formą pracy nakierowaną na rozwój zawodowy. Może on dotyczyć zarówno kariery w firmie, jak również – i powiedział bym, że częściej dotyczy on – założenia i rozwoju własnej firmy.
Jako specjalista w swojej dziedzinie możesz korzystać z pomocy trenera biznesu, który pomoże Ci zorganizować się szybciej i skutecznie od samego początku w kwestiach marketingowych oraz finansowych.

W biznesie trzeba działać, żeby osiągać efekty, tak więc współpracując z Tobą jako biznes coach przygotuję dla Ciebie plan działania, który wspólnie zweryfikujemy. Następnie regularnie będziemy przeprowadzać ewaluację Twoich działań i modyfikować biznes plan na potrzeby sytuacji w jakiej w danej chwili znajduje się Twoja firma. W razie potrzeby mogę też odpowiednio przeszkolic Twoich pracowników.

W takiej pracy tylko systematyczne działanie przyniesie zamierzony efekt.

Jak pracuję

Najważniejsz jest dla mnie możliwe najdokładniejsze zapoznanie się z Twoimi oczekiwaniami na temat Twojego biznesu. Często moi klienci sami dokładnie nie wiedzą czego oczekiwać i jak wszystko zorganizować.

Po wstępnych konsultacjach przygotowują dla każdego propozycję współpracy w kilku wersjach.

Pracujemy zarówno osobiście na spotkaniach biznesowych i szkoleniach, jak również kontaktując się na bieżąco telefonicznie i mailowo.

Każdy biznes jest inny, tak więc szczególy Twojej indywidualnej oferty przedstawię Ci po pierwszych konsultacjach, które do niczego Cię nie zobowiązują, a mogą być początkiem ciekawej i rozwijającej współpracy.

Najpopularniejsze usługi

Zwykle najważniejszą częścią naszego spotkania jest kalkulacja kosztów i prognozowanie zysków. Dobrze mieć pewność, że jesteś w stanie finansować nowe przedsięwzięcia, związane zarówno z otwarciem, jak i rozwojem Twojej firmy.

Kolejne istotne zagadnienie to skuteczne pozyskiwanie klientów.
Waże są też kwestie formalno prawne, które mogą pomóc przejść przez procesy rejestracyjne działalności oraz zabezpieczyć Twój biznes.

Upraszaczając maksymalnie – Ty mówisz co chcesz robić, a ja mówię Ci w jaki sposób najszybciej zacząć na tym zarabiać.

Czego się spodziewać

Przede wszystkim powinieneś spodziewać się dobrej organizacji pracy i tym samym elastyczności na zachodzące zmiany.

Nie spotykam się z Tobą, żeby Cię motywować i mówić, że będzie dobrze. Mówię konkretnie i zdecydowanie, przedstawiając opcje i argumenty za i przeciw.

Spodziewaj się też konieczności podejmowania decyzji! To Twoja firma, a ja świadczę usługi. Korzystaj z nich od początku skutecznie, żebyś jak najszybciej zwiększył swoje dochody i uzyskał niezależność finansową.

Share This