Coaching

Rozwój osobisty

Temat bardzo rozległy, o którym napisano już wiele książek i jeszcze wiele napisanych zostanie.
Zmiana jest czymś nieuniknionym, pytanie tylko, czy będzie ona na lepsze. Jeżeli interesuje Cię rozwój, to znaczy, że chcesz zmian na lepsze i jesteś gotów/ gotowa działać w taki sposób, aby stale podnosić Twoje standardy.

Moim zadaniem w tym procesie jest dać Ci świeże spojrzenie na to, co się teraz w Twoim życiu dzieje. Nie muszę Cię motywować, ponieważ to, że czytasz ten tekst, świadczy o tym, że masz potrzebną do pracy nad sobą motywację.

Co dodaję od siebie, to zaawansowane narzędzie psychologiczne i naukowe, oraz umiejętność budowania strategii pozwalających osiągać cele w sposób zgodny Tobą.

Jeśli zastanawiasz się, czy już jest odpowiedni moment, żeby pracować z coachem, to zastanów się, jak szybko i skutecznie chcesz poprawić jakość Twojego życia.

Transformacja życia

Moją specjalnością jest pomoc w świadomej życiowej transformacji. W życiu przychodzą takie momenty, kiedy ilość zmian doprowadza do tego, że przechodzimy istotną transformację. Mówię o takich wydarzeniach, jak koniec kariery sportowej, zmiana profesji, upadek firmy, czy może przeprowadzka do zupełnie innego miasta, a nawet kraju. Może to być również coś bardziej osobistego jak narodziny dziecka, rozwód, wyprowadzenie się dzieci z domu, czy przejście na emeryturę.

Bez względu na to, jakiej sfery życia dotyczy Twoja zmiana, proces jest bardzo podobny. Im szybciej zaakceptujesz i zrozumiesz każdy etap tej transformacji, tym szybciej i łatwiej ona nastąpi.

Pamiętając, że wszystkie aspekty życia są ze sobą ściśle związane, zastanów się, który jest dla Ciebie w tej chwili najważniejszy.

Obietnica sukcesu

Jeśli zastanawiasz się, czy praca z coachem przyniesie Ci efekty, to równie dobrze możesz się zastanawiać, czy kupienie książki kucharskiej zrobi z Ciebie świetnego kucharza. Z praktyki, zarówno mojej własnej, jak i innych coachów, z którymi współpracuję, mogę powiedzieć, że osoby, które praktycznie wykorzystują zdobytą na sesji wiedzę, zawsze mają jej korzystne efekty.

Tak jak zdrowe zjedzenie przez jeden dzień nie sprawi że schudniesz, tak samo jedna sesja nie sprawi, że staniesz się inną osobą. Zmiana osobowości trwa i to Ty podejmujesz decyzje!

Ja mogę Ci obiecać moje pełne zaangażowanie i wykorzystanie całej mojej wiedzy i doświadczenia, aby Ci to ułatwić.

Share This