Coaching

Rozwój osobisty

Temat bardzo rozległy, o którym napisano już wiele książek i jeszcze wiele napisanych zostanie.
Zmiana jest czymś nieuniknionym, pytanie tylko, czy będzie ona na lepsze. Jeżeli interesuje Cię rozwój, to znaczy, że chcesz zmian na lepsze i jesteś gotów/ gotowa działać w taki sposób, aby stale poprawiać swoje standary życiowe.

Moim zadaniem w tym procesie jest dać Ci swieże spojrzenie na to, co się teraz w Twoim zyciu dzieje. Nie muszę Cię motywować, ponieważ już to, że czytasz ten teksty świadczy o tym, że masz motywację.

Jeśli zastanawiasz się, czy już jest odpowiedni moment, żeby pracować z coachem, to zastanów się, jak szybko i skutecznie chcesz przejść przez kolejną zmianę w życiu.

Transformacja życia

Przyjmując określenie „transformational coach” chciałem podkreślić, że moją specjalnością jest pomoc w świadomej transformacji, czy tez wejściu na wyższy poziom, moich klientów.

Bez względu na to, jakiej sfery życia dotyczy Twoja zmiana, proces jest bardzo podobny. Im szybciej zaakceptujesz i zrzumisz każdy etap tej transformacji, tym szybciej i latwiej ona nastąpi.

Trzy główne zagadnienia, z którymi przychodzą do mnie ludzie to: związki, zdrowie i kariera.

Pamiętając, że wszystkie aspekty życia są ze sobą ściśle związany, zastanów się, który jest dla Ciebie w tej chwili najważniejszy.

Obietnica sukcesu

Jeśli zastanawiasz się, czy praca z coachem przyniesie Ci efekty, to równie dobrze możesz się zastanawiać, czy kupienie książki kucharskiej zrobi z Ciebie świetnego kucharza. Z praktyki, zarówno mojej własnej, jak i innych coachów, z którymi współpracuję, mogę powiedzieć, że osoby, które praktycznie wykorzystują zdobytą na sesji wiedzę, zawsze mają jej korzystne efekty.

Tak jak zdrowe zjedzenie przez jeden dzień nie sprawi że schudniesz, tak samo jedna sesja nie sprawi, że staniesz się inną osobą. Zmiana osobowości trwa i to Ty podejmujesz decyzje!

Ja mogę Ci obiecać moje pełne zaangażowanie i wykorzystanie całej mojej wiedzy i doświadczenia, aby Ci to ułatwić.

Share This