Warsztaty

Warsztaty

Warsztaty prowadzone są zarówno w formie szkoleniowej, jak i terapeutycznej. Grupowa forma pracy stymuluje i rozwija w szczególny sposób. Są osoby, które nie wyobrażają sobie pracować nad sobą inaczej, niż w grupie nastawionych na pozytywne zmiany ludzi.

Z pośród prowadzonych przeze mnie warsztatów z zakresu hipnozy, szczególnie polecam „wprowadzenie do autohipnozy”. Ten kurs jest głównym i podstawowym szkoleniem, polecanym dla wszystkich osób zainteresowanych hipnozą, autohipnozą, rozwojem osobistym, rozwojem zawodowym i rozwojem duchowym.

W programie warsztatów znajduje się:

  • wprowadzenie do hipnozy i autohipnozy,
  • teoria transu i stanów świadomości, czyli jak pracuje umysł w różnych stanach świadomości,
  • samodzielne inicjowanie transu hipnotycznego, indywidualne ćwiczenia praktycznie oraz praktyczne zastosowanie autohipnozy w różnych sytuacjach.

Zapraszam serdecznie na warsztaty

i spotkania organizowane przeze mnie, jak również na spotkania z zaproszonymi przeze mnie gośćmi!

Sympatyków coachingu i NLP zapraszam przede wszystkim na szkolenia w zakresie komunikacji. Ogólne szkolenie obejmuję całość podstawowej wiedzy z zakresu komunikacji i relacji. Wszystkie szkolenia mają oczywiście część praktyczną, na której można od razu przetestować swoje nowe umiejętności.

Ja sam najbardziej polecam szkolenia z zakresu komunikacji w związku i komunikacji z dziećmi. Oczywiście chętnych szkolę również w zakresie zawodowym, pod kątem rozmowy ze współpracownikami i klientami.

Bardzo dobre efekty daje również nauka nowych umiejętności i wymiana doświadczeń w bardziej swobodnej formie. Przy jednym z takich właśnie nieoficjalnych spotkań powstał pomysł organizowania spotkań dla rodzin i rodziców, którzy chcieliby poznać podobnie myślących sympatycznych ludzi i w miłej atmosferze nauczyć się czegoś ciekawego i przydatnego w codziennym życiu. O takich spotkaniach można dowiedzieć się więcej z mojego bloga, a informacje o wszystkich szkoleniach i imprezach przesyłam newsletterem oraz publikuję na Facebooku.

Share This